Людина, яка ніколи не посміхалася

Людина, яка ніколи не посміхалася

5 out of 5 based on 1 customer rating
(1 відгук)

100.00 грн

Автор: Владислав Івченко

Електронна версія

При оформленні  замовленнія вкажіть потрібний формат (pdf, word, txt, fb2, mobi)

Анотація

Друзі, чергове оновлення в проекті «Невиданий Івченко». Великий Растворцев зробив чудову обкладинку. То вашій увазі пропонується збірка «Людина, яка ніколи не посміхалася», що складається з однойменного роману, повісті «Медальйон» та оповідання «Скажена парочка». Всі три тексти відносяться до проекту «Чет та Міра. 15 кіноісторій про кохання», написаного мною у 2008-2009 роках з ціллю підкорення кіноіндустрії. Підкорення не сталося (кіноіндустрії майже теж), а хороші історії залишилися і оце я подумав дати найкращим з них путівку до читача. Всі історія стосуються часу перед і під час Другої світової війни. У всіх історія головних героїв звуть Чет та Міра, але кожного разу це різні Чет та Міра і кохання між ним теж.

Нагадую, що кожну історію я писав під одного з моїх улюблених режисерів. Так, «Людина, яка ніколи не посміхалася» призначалася для присмеркового корейського генія Пак Чхан Ука. Це така історія про кохання, непорозуміння та страшну помсту, що розгортається у карпатських криївках, окупованих СРСР німецьких територіях, сибірських таборах, Середній Азії та Криму.

Повість «Медальйон» призначалася для великого американського режисера Сідні Люмета і це історія про те, як кохання може деформувати людину, перетворювати звичайного тюхтія на загрозу суспільству.

Нарешті, оповідання «Скажена парочка» призначалася для Романа Поланського і це така весела, майже травестійна історія про пристрасть, що спалахнула під час кривавої різанини айнзатц-команди.

1 review for Людина, яка ніколи не посміхалася

  1. 5 out of 5

    :

    Читається на одному диханні

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.